Oprava autoskla a její výhody

Opravy autoskel a její výhody

Výhody opravy

Mezi hlavní výhody opravy autoskel patří především rychlost, ekonomická nenáročnost a možnost řešit opravy na počkání. V případě přání zákazníka je možné řešit opravu autoskla přímo u zákazníka. K tomu využíváme náš mobilní Autosklo servis.

Výhody opravy autoskel

Z našich zkušeností je jasně zřetelné, že po opravě autoskla je prasklina naprosto neviditelná, a dojde k naprostému obnovení původní pevnosti autoskla a zlepší se mu optické vlastnosti v místě, kde bylo okno poškozené. Po opravě od nás zákazník dostane atestovanou kartičku platnou pro STK, Policii ČR i pojišťovnu, díky které nebude mít nikde problémy a řidičům nehrozí ztráta bodů při silniční kontrole a bez obav mohou jít i na technickou kontrolu.

 

Výraznou výhodou je, že při připojištění předního skla pojišťovny proplácí opravu v plné výši bez nutnosti spoluúčasti zákazníka.

 

Oprava autoskel pomocí scelování je výhodnou alternativou k výměně autoskla v případech, kdy výměna není bezpodmínečně nutná. Opravu autoskla lze využít u prasklin, které mají méně než 10 cm v průměru a nezasahují k okraji skla a přímo do zorného pole řidiče. V některých případech oprava autoskla není možná z důvodů stáří praskliny nebo nečistotám, které se během provozu do praskliny dostaly. Z tohoto důvodu doporučujeme v případě poškození předního skla přelepit místo průhlednou lepicí páskou pro zamezení hromadění vlhkosti a nečistot v místě poškození, do servisu zajet k opravě nejpozději do týdne od jeho vzniku a konzultovat poškození s našimi techniky na naší telefonické lince.

Oprava autoskla

Pro opravu autoskla můžete využít také náš Pick Up servis, kdy zajedeme přímo k Vám a vozidlo si od Vás převezmeme a dopravíme ho bezplatně do našeho servisu. Po opravě autoskla Vám vůz znovu přistavíme na sjednané místo podle Vaší potřeby. Nejste tak nuceni ztrácet čas s dopravou tam a zpět, vše je pouze nutné konzultovat s našimi techniky, kteří Vám mile rádi vyjdou vstříc.

Poskytujeme DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU na montáže!

Oprava do 2 hodin Opravy-autoskel-rychle Objednat se
Záruka kvality Opravy-autoskel-kvalitne Objednat se
Pick Up oprava Opravy-autoskel-pickup Objednat se
Máte otázky? Opravy-autoskel-dotaz Rychlý dotaz
Autosklo PLUS vše co děláme hlavní web naší společnosti
Výměna autoskel Klientský servis pro váš vůz si dojedeme, autosklo vyměníme a opět přivezeme
Pískování autoskel stačí 40 min zabezpečte si vozidlo proti krádeži
Copyright © 2013-2021 Autosklo Plus. Prezentaci vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.