Opravy autoskel rychle a kvalitně

Opravy autoskel na počkání

Postup opravy

Postup opravy resp. výměny autoskla zjistíte snadno prostřednictvím naší HOT LINE, nicméně je snadný a zákaznicky nenáročný. Volejte 777 877 680 nebo se rovnou objednejte prostřednictvím objednávkového formuláře.

Oprava autoskla

Oprava autoskla je moderní alternativou k výměně veškerých oken, které mají osobní, užitkové i nákladní vozidla i autobusy. Opravu prasklin skel provádíme ve špičkové kvalitě. Díky moderním technologiím a nástrojům za použití chemie dokážeme velmi kvalitně opravit jakékoliv autosklo bez ohledu na jeho stáří a tvar praskliny a to až do poškození o 10 cm v průměru!

Zákazník má možnost využít profesionální opravy autoskel, které jsou v případě připojištění 100% hrazeny pojišťovnami bez spoluúčasti majitele vozidla. Pomocí našeho špičkového nářadí zvládneme opravit prasklinu během jediné hodiny a dosáhneme původní pevnosti a stability autoskla, aniž bychom museli celé sklo vyměnit.

Oprava autoskla scelováním

Scelování provádíme z venkovní strany vozidla přímo na skle bez potřeby demontáže celého skla. Nejprve obrousíme a odvrtáme poškozenou část okna, při čemž odstraníme všechny nečistoty. Následně podtlakovou pumpou odsajeme vzduch ze všech prasklinek a nahradíme jej speciální pryskyřicí, která se pod tlakem dostane do všech míst praskliny a zabrání dalšímu rozšiřovaní poškození. Poté UV lampou pryskyřici necháme vytvrdnout a místo po opravě očistíme a vyleštíme.

Vycházíme ze zkušenosti, kdy průměrně každé 4. čelní sklo má poškození od kamene ve formě menší nebo větší praskliny. Důsledná kontrola čelního autoskla nám dává obrovský potenciál pro odvedení kvalitní práce. Náš servis, který se zabývá výměnami i opravami autoskel využívá profesionální zařízení, díky kterým dokážeme odvádět efektní i efektivní práci. Oprava praskliny je pak opravena za pouhých několik desítek minut a zákazník sám může být svědkem jednoduchosti celého počínání, které naši technici mají zažité dlouholetou praxí.

 

Poskytujeme DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU na montáže!

Oprava do 2 hodin Opravy-autoskel-rychle Objednat se
Záruka kvality Opravy-autoskel-kvalitne Objednat se
Pick Up oprava Opravy-autoskel-pickup Objednat se
Máte otázky? Opravy-autoskel-dotaz Rychlý dotaz
Autosklo PLUS vše co děláme hlavní web naší společnosti
Výměna autoskel Klientský servis pro váš vůz si dojedeme, autosklo vyměníme a opět přivezeme
Pískování autoskel stačí 40 min zabezpečte si vozidlo proti krádeži
Copyright © 2013-2021 Autosklo Plus. Prezentaci vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.